visual

Kolpa van Leeuwen

Logo Kolpa van Leeuwen
Kolpa van Leeuwen
Kerklaan 38 b
2912 CK Nieuwerkerk aan den IJssel
0180-313370
www.kolpavanleeuwen.nl
Contact met de makelaar

stille verkoop

Het grootste verborgen aanbod van Nederland

Een huis kopen dat niet te koop staat? Dat is niet zo gek als het klinkt. In het hogere segment worden gewilde woningen regelmatig zonder ruchtbaarheid verkocht. Geen bord in de tuin en niet op funda te bekijken. 

De Qualis-makelaars hebben altijd ‘stil aanbod’ in portefeuille. Van penthouses in Amsterdam, woonboerderijen in Friesland tot landhuizen in Aerdenhout of Vught.

Bent u daar nieuwsgierig naar? Maak dan via onderstaande button uw persoonlijk account aan. U krijgt direct toegang tot het grootste verborgen aanbod van Nederland en u ontvangt als eerste updates over nieuwe woningen, ook die in de stille verkoop.

Account aanmaken Verkopen via stille verkoop

Qualis-makelaar: Kolpa van Leeuwen

Sebastiaan van der Velden
Kolpa van Leeuwen

Sebastiaan van der Velden

Kolpa van Leeuwen, Nieuwerkerk aan den IJssel
Laurens de Koning
Kolpa van Leeuwen

Laurens de Koning

Kolpa van Leeuwen, Nieuwerkerk aan den IJssel
Contact formulier

Contact met
Kolpa van Leeuwen

Stel uw vraag aan ons, we zijn u graag van dienst.

Bedankt voor uw aanvraag.

Bekijk als eerste ons nieuwste woningaanbod, ook in stille verkoop!
Maak nu een account aan

Sorry, we kunnen helaas niet met zekerheid vaststellen of u een mens of een geautomatiseerde bot/spammer bent. Hierdoor kunnen we het formulier dat u heeft ingevuld niet verzenden. Probeer het opnieuw of neem direct contact op met de makelaar via e-mail.

Er is iets mis gegaan met het versturen van het formulier.
Controleer of u alle velden (goed) heeft ingevoerd en probeer het nog een keer.

Gegevens
recaptcha
reCAPTCHA
PrivacyTerms
Magazine
Bekijk de laatste interieur-
& lifestyle trends!

Qualis e-Magazine