Een geweldige combinatie van wonen op het platteland en luxe en comfort!
Landelijk wonen met vrij uitzicht rondom en de IJsselvallei én Veluwse bossen binnen fietsafstand? En dan de luxe van wellness en weiland op uw eigen terrein van 5.870 m2...
Dat is de kans die u geboden wordt aan de de Rozenkampweg 8 in Epe. Een charmante woonboerderij met een verrassende en speelse indeling, fijne bijgebouwen, een buitensauna én zwemvijver..
Vanaf 2021 is de boerderij inpandig gemoderniseerd en met een nieuwe keuken, badkamer en toilet ingericht naar de wensen van deze tijd. Ook zijn de vloeren van de woonkamer en keuken geïsoleerd en zijn de ramen van de oorspronkelijke boerderij grotendeels voorzien van HR++ glas.
En de mooiste momenten van de dag kun je beleven vanonder de veranda die aan de schuur gebouwd is, met schitterende vergezichten over jouw eigen weiland.
INDELING BOERDERIJ
De ingang van de woning is via een lichte glazen hal die de verbinding vormt tussen de oorspronkelijke boerderij en aanbouw.
Vanuit deze hal kom je in de moderne en nieuwe luxe woonkeuken met alle gewenste inbouwapparatuur. Via dubbele stalen taatsdeuren kom je in de gezellige woonkamer met houtkachel-(de woonkamer en keuken samen zijn totaal 54 m2 met planken vloer). Vanuit de hal kom je slaap-/werkkamer (ca. 3.5 x 3.3), het moderne toilet en de moderne lichte en complete badkamer met ligbad, toilet, wastafel en douchehoek.
Via de lichte hal is een verbinding gemaakt met het in 2004 aangebouwde deel waar op split-levelniveau 2 slaapkamers (ca. 4 x 2.5 en 4 x 2.6) met vaste kasten gecreëerd zijn. Tussen deze slaapkamers is een moderne badkamer gesitueerd met een douche, toilet en wastafel. Onder deze slaapkamers zitten een bergkamer en bijkeuken.
Boven de woonkamer en keuken is de verdieping via een vaste trap te bereiken die uitkomt in een royale open kamer met dakkapel en bergruimte en aansluitend is hier een ruime slaapkamer (ca. 3.9 x 2.65 met ruime berging via schuifkastdeuren) gelegen.
BIJGEBOUWEN/EXTRA'S:
- houten garage (ca. 4.75 x 3.1) met aangebouwde ruime carport met dubbele parkeergelegenheid
- houten tuinhuis met sauna en douche
- ruime schuur (ca. 4.4 x 4.5) met 2 aangebouwde stallen en sfeervolle veranda
- ruime zwemvijver in de besloten voortuin
- 20 zonnepanelen.
Graag nodigen wij jou uit om de heerlijke sfeer en vrijheid van dit gezellige huis te komen ervaren. Welkom aan de Rozenkampweg 8 in Epe.